Menu
Your Cart
GAMILA.CZ přizpůsobujeme na míru vám. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu

Polštáře pro děti

Polštář pro děti je vstupní bránou do světa snů a fantazie. Otevřete dětem tuto branku jednoduchým krokem: povlečení s parádními komiksovými postavičkami a polštář pro děti s jejich oblíbeným hrdinou, anebo naopak nenápadným přívětivým vzorem, je vtáhnou do světa sný a pohádek rychleji, než si myslíte.

Polštář vhodný pro děti má skvělé parametry pro to, aby se dětská hlavička zbytečně neutápěla v měkkosti, anebo zbytečně nevyčnívala nad tvrdou podušku. Polštář pro děti umožní dítkům bezstarostné ponoření se do vlastních snů a fantazií obestřených hebounkou poduškou.Vyrobeno z nejjemnější bavlny na..
514Kč
Cena bez DPH:425Kč
Polštář vhodný pro děti má skvělé parametry pro to, aby se dětská hlavička zbytečně neutápěla v měkkosti, anebo zbytečně nevyčnívala nad tvrdou podušku. Polštář pro děti umožní dítkům bezstarostné ponoření se do vlastních snů a fantazií obestřených hebounkou poduškou. Ospalé prasátko ..
514Kč
Cena bez DPH:425Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)